Pretty Little Liars Fan TR | who is A? ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gotta secret can you keep it?

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Misafirlerimizin Görüşleri

5 posters
YazarMesaj
luminosité.
can u keep it? Kurucu&Yönetici
luminosité.

Kadın Mesaj Sayısı : 163
Doğum tarihi : 08/05/97

Cüzdan
Uyarı Drecesi Uyarı Drecesi: 0
Rep Puanı Rep Puanı: 500000
Misafirlerimizin Görüşleri Empty
MesajKonu: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 4:18 am

Bu bölümde üyelerimiz ve misafirlerimiz sitemiz hakkında görüşlerini yazabilirler.
http://https://prettylittleliarstr.yetkin-forum.com
{'crazyj
can u keep it? Moderator
can u keep it? Moderator
{'crazyj

Kadın Mesaj Sayısı : 82

Cüzdan
Rep Puanı Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 4:20 am

Görünüşündende belli oluyor zaten tek kelimeyle MÜKEMMEL bir site,üye olmayan pişman olur..Üstelik pll fanı olmanız şart değil,hadi geliiiin Misafirlerimizin Görüşleri 810156456
pasthefuture.
can u keep it? Çevirmen
can u keep it? Çevirmen
pasthefuture.

Kadın Mesaj Sayısı : 32
Doğum tarihi : 11/08/98

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 4:21 am

Kesinlikle üye olmalısınız,ben oldum ve kesinlikle pişman değilim sitede daha çok yeni olmama rağmen çok beğedim çok tatlı bir yer.Herkes üye olmalı.
Jouique.
Yeni Üye
Yeni Üye
Jouique.

Kadın Mesaj Sayısı : 5

Cüzdan
Rep Puanı Rep Puanı: 0

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 1:43 pm

PLL sever herkes üye olmalı bence hoş seveniz çokta önemli deği aile ortamı için.Site tasarım olarak en mükemmel zaten de yani insan içinde bulunduğu yerin güzel olmasını tabi ki ister uzun süre kalması için bu nedenle burdan bi kere + puan.Onun dışında gerek admin olsun gerek diğer görevliler çok cana yakınlar bu nedenle "üye olunası" tek site.
eclissi
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 3:49 pm

Temaya aşık oldum fakat PLL ile ilgili bir forum varken neden yeni açıldı anlamadım? Üstelik burada görüş belirtenlerin ikisi sitede görevli.
Not: Ben diğer forumda mod'um. Adım eclissi. Amacım sizi kötülemek değil -öyle olsaydı temanıza iltifat etmezdim-. Sadece anlam veremedim.
Yine de size başarılar diliyorum, umarım istediğinizi elde edersiniz (:
Eloise.
Yeni Üye
Yeni Üye
Eloise.

Kadın Mesaj Sayısı : 42

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 12:50 am

Bende temayı çok beğendim sonra dost site için üye oldum buraya ama yöneticiyle iyi anlaştık gülbende zaten biliyormuş pll fanı burayı pll'yi sevdiği için açmış zaten kimse olmadığından ilgilenebileceğini pek düşünmüyor Misafirlerimizin Görüşleri 3974120512
luminosité.
luminosité.

Kadın Mesaj Sayısı : 163
Doğum tarihi : 08/05/97

Cüzdan
Rep Puanı Rep Puanı: 500000
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Görüşleri   Misafirlerimizin Görüşleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 1:40 am

Bizim öyle büyümek bu alanda ilk tercih olmak gibi bi amacımız yok zaten sadece sevdiğimiz için açtık daha doğrusu açtım.Yorum yapanlarda ilk zamanlarda burda sadece üyelerdi daha sonra rütbeli oldular.Yorumlarınız için teşekkürler :)
http://https://prettylittleliarstr.yetkin-forum.com

Misafirlerimizin Görüşleri
1 sayfadaki 1 sayfası